MTÜ suveseminar

Suvi on kahtlemata just see aeg, mil tasub leida hetki, et tavapäraselt töiselt oravarattalt maha astuda ning uueks hooajaks energiat koguda. Õhus on värskust, rahu, loovust ja uusi suundi. Nii ka meil – kui sel kevadel tegelesime uute projektide käivitamise ning koostöösuhete loomisega, siis nüüd suvel vaatame rohkem endasse - loome ja arendame meeskonda ning valmistume sügiseks.

Juulikuu esimesel päeval kogunes meie aktiivne naiskond Endla Tallu, et veeta üks meeldiv ja loov, aga ka kasulik suveseminar meeskonnavaimus. Linnasaginast eemal õppisime üksteist veelgi paremini tundma ning arutasime koostöövõimalusi, avastasime motivatsiooni- ning inspiratsiooniallikaid. Saime palju ideid, uut infot, aga ka indu ja inspiratsiooni edasiminekuks.

Oleme väga tänulikud Kodanikuühiskonna Sihtkapitalile, kelle toel saame kaasata oma tegevuse arendamiseks eksperte, kes aitavad meil näha ja arendada oma meeskonna potentsiaali, leida arenguvajadusi ja -võimalusi. Just nii saab meie ühing veelgi tugevamaks, targemaks, kui ühtsemaks.


Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: