Nõustamine vene keeles

Krooniliste haigete ja nende lähedaste nõustamine vene keeles.

Alates 2016. aasta algusest pakub MTÜ Minu Tasakaal kõikidele soovitajatele psühholoogilist nõustamist, erinevaid grupiteraapiaid ja koolitusi ka vene keeles. Loe edasi...

Täpsemat infot meie poolt pakutavate võimaluste kohta saab venekeelselt kodulehelt http://www.minutasakaal.ee/ru 2016. aasta esimesel poolel alustame ka laiemapõhjalise kommunikatsioonitegevuse ning info levitamisega.

Fookus on Tallinnas ja Harjumaal elavatel vene keelt kõnelevatel kroonilist kehalist haigust põdevatel inimestel ja nende lähedastel, kuid teenused ja info on kättesaadavad kõigile, kelle igapäevane toimetulek, töövõimekus jm vajab psühholoogilist tuge.  

MTÜ Minu Tasakaal meeskonna südameasjaks on aidata Eesti inimestel parendada oma igapäevast elukvaliteeti ja elada võimalikult täisväärtuslikult. Oleme veendunud, et inimese kui terviku enesetunne sõltub nii kehalisest, kui hingelis-emotsionaalsest tasakaalust. Julgustame inimesi selle leidmise või hoidmisega tegelema ja pakume neile selleks erinevaid võimalusi, nagu näiteks loovteraapiad, individuaalnõustamised jm psühhoteraapia teenused.

Meie jaoks on väga oluline ka vaimse tervise alane ennetustöö ning seetõttu oleme jätkuvalt huvitatud koostööst erinevate asutuste, vabaühenduste ning erialaprofessionaalidega, kellele on samuti oluline inimeste vaimne tervis, kes juba tegelevad venekeelsete klientidega või soovivad nendega tulevikus tegeleda. Oleme avatud koostööle ning kutsume kõiki huvilisi meiega juba täna ühendust võtma – koos jõuame rohkem!

 

Täpsem info:

MTÜ Minu Tasakaal

info.tasakaal@gmail.com, 53 480 777

 

Venekeelsete infomaterjalide, kodulehe ja meeskonna loomist ning ettevalmistamist rahastas EMP toetuste Vabaühenduste Fond Avatud Eesti Fondi vahendusel.


Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: