Minu Tasakaal MTÜ teenuste kasutamise üldtingimused


Minu Tasakaal MTÜ teenuste üldtingimustega on määratud ära kõikidele teenustele laienevad üldised põhimõtted.

  1. Minu Tasakaal MTÜ teenuseid saab tellida:

  2. - Helistades telefonil 53 480 777 (E-R 9.00-18.00)
    - Meili teel, aadressil info.tasakaal@gmail.com

Meilidele vastame esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul.

  1. Minu Tasakaal MTÜ teenuste eest tasumine

Teenuste eest saab tasuda esitatud arve alusel pangaülekandega enne teenuse toimumise aega.

  • Pärast telefoni või meili teel teenuse/nõustamisaja broneerimist saadetakse Sinu meilile arve, mille palume tasuda hiljemalt 24 tundi enne teenuse toimumist/nõustamisaega.

  • Pärast makse laekumist saadetakse Sinu meilile broneeringu kinnitus koos kuupäeva, kellaajaga ja nõustaja nimega.  

  • Juhul, kui selgub, et esialgu kokkulepitud aeg siiski ei sobi ning pead selle tühistama, siis teavita sellest meiliaadressil info.tasakaal@gmail.com

  • Kui tühistad broneeringu tööpäeval 24 tundi enne broneeritud aega, siis makstakse raha 100% tagasi. Raha tagastatame pangaülekandega samale kontole, kust raha kandsid. Kui teavitad meid hiljem, kui tööpäeval vähemalt 24h enne broneeritud aega, siis makstud raha ei tagastata. Kui soovid kokkulepitud aega muuta, tee seda samuti 24 tundi enne broneeritud aega. Sel juhul raha tagasi ei maksta.
  • Kui broneerid korduva aja (kas nõustaja juures või meiega telefoni või meili teel ühendust võttes, siis on Sul soovi korral võimalus selle eest tasuda ka kohapeal broneeritud ajal kohale tulles. Kohapeal arveldame ainult sularahas. Kui tühistad broneeringu tööpäeval 24 tundi enne broneeritud aega, siis nõustamisaja eest tasumise kohustust Sulle ei teki. Kui teavitad meid hiljem, kui tööpäeval vähemalt 24h enne broneeritud aega, siis tekib Sul kohustust nõustamisaja eest tasuda ning me saadame Sulle arve. Kui soovid kokkulepitud korduvat aega muuta, tee seda samuti 24 tundi enne broneeritud aega. Hilisemal teavitamisel tekib Sul eelnevalt kokkulepitud aja eest tasumise kohustus.