Teenused venekeelsele elanikkonnale

Meil on täna tähtis päev! MTÜ Minu Tasakaal on tänasest ametlikult üks 36st vabaühendusest, kes saavad Avatud Eesti Fondi poolt vahendatud Vabaühenduste Fondi toel hakata oma tegevusvõimekust suurendama.

Meile tähendab see seda, et hakkame nüüdsest oma teenuseid arendama ka meie jaoks seni võrdlemisi uuele, kuid äärmiselt olulisele sihtrühmale – vene keelt kõnelevad kroonilised haiged ja nende lähedased.
Fookus on küll Tallinnas ja Harjumaal elavatel vene keelt kõnelevatel kroonilist kehalist haigust põdevatel inimestel ja nende lähedastel, kuid teenused ja info on kättesaadavad kõigile, kes võiksid oma igapäevasel toimetulekul vajada psühholoogilist tuge.

Projekti toel valmib meie kodulehe www.minutasakaal.ee venekeelne osa, samuti vajalikud infomaterjalid. Laiendame oma meeskonda vene keelt kõnelevate spetsialistide näol ning kasvatame ka olemasolevate teadlikkust. Väga oluline on koostöövõrgustiku loomine, et info tulevikus kiiresti ja kergelt õigete inimesteni jõuaks – siin loodame ka oma seniste heade koostööpartnerite mõtetele, soovidele ning abile. Oleme avatud koostööle ning kutsume kõiki huvilisi meiega juba täna ühendust võtma – koos jõuame rohkem!

Lisainfo: projekti juht Helen Kiis - info.tasakaal@gmail.com, tel 53 480 777.

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: